PMČR a PMSR 2015 průběžně

V neděli jsme měli na návštěvě bandu podivných individuí vyznávajících skoky z letuschopného letadla. Pokud se pořádně podíváte na fotky, tak mimo pěkné Anduly si pozornější povšimnou neznámého tranďáku. Roman Jokl to myslí s plachtěním vážně a dovezl si z Německa pěknou devatenáctku. Tak ať ti to s ní létá!

Počasí po přechodu fronty bohužel nebylo ideální a opět zlobila vysoká oblačnost zastiňující termiku. Spolu se silným větrem to znamenalo konec nadějím na hodnotnější přelety, takže jsme polétali jen místně.

V Táboře a Partyzánském pokračují druhým týdnem mistrovství republik s našimi zástupci. Počasí je komplikované a menší problémy se nevyhnuly ani Mílovi s Mračounem, kteří si oba dali po poli. Přesto se drží na medailových pozicích, tak snad je udrží. Kuba Hlaváček si také vede velmi dobře a top 10 má na dosah, což by byl vzhledem ke konkurenci skvělý výsledek.

Šéťa s Martinem Pickou na Slovensku také bojují. Martin se bohužel po dvou zaváháních propadl v bodování, ale Petr by ještě na medailové pozice zaútočit mohl, neboť jeho odstup není velký a dnes zatím vypadá jeho výsledek velmi dobře.